כללי

משחק לכלב גדול - מה האפשרויות?

Dog 1966394

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

בוחן אפשרויות למשחקי כלבים גדולים? אל תחפש עוד! פוסט זה בבלוג צולל לתוך העולם המרתק של משחקים שהם לא רק משעשעים אלא גם נותנים מענה לצרכים של גזעי כלבים גדולים יותר. מחידות אינטראקטיביות ועד משחקי חוץ מרתקים פיזית, נדון באפשרויות הטובות ביותר עבור החבר הפרוותי הענק שלך.

"כלבים גדולים, משחקים גדולים: האם הם צריכים בידור מיוחד?"

כלבים גדולים ידועים בגודלם ובחוזקם, אבל כשזה מגיע לבידור, האם הם צריכים משהו מיוחד? התשובה עשויה להפתיע אותך. בעוד שכל הכלבים נהנים מזמן משחק, כלבים גדולים דורשים רמה אחרת של מעורבות וגירוי כדי לשמור עליהם מאושרים ובריאים. צעצועים ומשחקים רגילים עשויים שלא לחתוך אותו לגזעים הגדולים האלה, מכיוון שהם זקוקים לפעילויות שמתאימות לגודלם ולחוזקם. אז מה הן האפשרויות לזמן משחק עם החבר הפרוותי הגדול שלך?

אפשרות אחת לכלבים גדולים היא משחקים אינטראקטיביים. סוגים אלה של משחקים מספקים גירוי נפשי ויכולים לעזור לשמור על חדות המוח של הכלב שלך. צעצועי פאזל, צעצועים לחלוקת פינוקים ומשחקים אינטראקטיביים הדורשים פתרון בעיות יכולים להיות אפשרויות מצוינות עבור כלבים גדולים. לא רק שמשחקים אלו מספקים בידור, אלא הם גם נותנים לכלב שלך אימון נפשי, שיכול לסייע במניעת שעמום והתנהגות הרסנית.

אפשרות נוספת לשקול עבור כלבים גדולים היא משחקי חוץ. לכלבים אלה יש לעתים קרובות הרבה אנרגיה לשרוף, ומשחקי חוץ יכולים להיות הדרך המושלמת לעשות זאת. פעילויות כמו אחזור, פריזבי ומחבואים יכולים לספק את הפעילות הגופנית והגירוי הנפשי הדרושים לכלב הגדול שלך. בנוסף, המרחבים הפתוחים בחוץ מאפשרים לכלב שלכם לנצל את הגודל והכוח שלהם במלואם, מה שהופך אותו למצב של win-win עבור שניכם.

אמנם יש הרבה אפשרויות זמינות עבור כלבים גדולים, אבל כמה בעלי חיות מחמד מעדיפים להיות יצירתיים ולעשות משחקים משלהם. משחקי עשה זאת בעצמך יכולים להיות דרך חסכונית ומהנה לבדר את הכלב הגדול שלך. אתה יכול להשתמש בפריטים ברחבי הבית, כגון צינורות PVC, צמיגים, או אפילו שמיכות ישנות, כדי ליצור מסלולי מכשולים או ציוד זריזות תוצרת בית. זה לא רק מספק בידור אלא גם מחזק את הקשר בינך לבין בן לוויה הפרוותי שלך.

כלב גזע גדול חסון משחק בהתלהבות עם כדור גדול
כלב גזע גדול חסון משחק בהתלהבות עם כדור גדול

משחקים אינטראקטיביים: אימון נפש לכלב שלך?

גירוי מנטלי חשוב לכלבים לא פחות מפעילות גופנית, במיוחד עבור כלבים גדולים שיש להם רמת אנרגיה ואינטליגנציה גבוהה יותר. משחקים אינטראקטיביים יכולים לספק את האימון המנטלי שהכלב שלך צריך כדי להישאר חד ומעורב.

 • 1. צעצועי פאזל:
  אפשרות פופולרית אחת למשחקים אינטראקטיביים היא צעצועי פאזל. צעצועים אלה נועדו לאתגר את כישורי פתרון הבעיות של הכלב שלך על ידי דרישה מהם להבין כיצד לגשת לפינוקים או לצעצועים החבויים בפנים. צעצועי פאזל מגיעים ברמות קושי שונות, מה שמאפשר לך להתחיל עם קושי קל יותר ולהגביר בהדרגה את האתגר ככל שהכלב שלך הופך להיות מיומן יותר בפתרון אותם. לא רק שצעצועי פאזל מבדרים את הכלב שלך, אלא הם גם עוזרים לשפר את היכולות הקוגניטיביות שלו ולמנוע שעמום.
 • 2. צעצועים לחלוקת פינוקים:
  צעצועים לחלוקת פינוקים הם עוד אפשרות מצוינת למשחקים אינטראקטיביים. צעצועים אלו מחייבים את הכלב שלך לתמרן את הצעצוע על מנת לשחרר פינוקים. זה לא רק שומר עליהם גירוי נפשי אלא גם מתגמל אותם על מאמציהם. ניתן למלא צעצועים לחלוקת פינוקים בפינוקים האהובים על הכלב שלך או אפילו באוכל הרגיל שלהם, מה שהופך אותם לדרך מהנה ומתגמלת עבור הכלב הגדול שלך להישאר מעורב נפשית.
 • 3. משחקים אינטראקטיביים:
  בנוסף לצעצועים ספציפיים, יש גם משחקים אינטראקטיביים שתוכלו לשחק עם הכלב הגדול שלכם. משחקים אלו יכולים לכלול מחבואים, שבהם אתה מחביא פינוקים או צעצועים ברחבי הבית כדי שהכלב שלך יוכל למצוא אותו, או משחקי ריח, שבהם אתה מחביא פינוק או את הצעצוע האהוב עליו ונותן להם להשתמש באף כדי לאתר אותו. המשחקים האלה לא רק מספקים גירוי מנטלי אלא גם מחזקים את הקשר בינך לבין חברך הפרוותי.

 

משחק לכלב גדול בזמן טיול: האם גדול יותר תמיד טוב יותר?

כשמדובר במשחקי חוץ לכלבים גדולים, גודל המשחק לא בהכרח קובע את יעילותו או ההנאה שלו. בעוד שלכלבים גדולים יש יותר כוח ואנרגיה להתאמץ, חשוב לקחת בחשבון את ההעדפות והיכולות האישיות שלהם. הנה כמה המלצות שקיבלנו מאתר בל אונליין belle online:

 • 1. אחזור:
  המשחק הקלאסי של אחזור הוא פעילות חוץ עבור בעלי כלבים רבים. עם זאת, עבור כלבים גדולים, גודל הכדור או הצעצוע המשמשים יכולים לעשות את ההבדל. בחירה בכדור גדול יותר או צעצוע יציב שיכול לעמוד בפני הלסתות החזקות שלהם היא חיונית. בנוסף, שקול את המקום הפנוי למשחק. כלבים גדולים צריכים מספיק מקום לרוץ ולרדוף, אז מציאת שטח פתוח רחב כמו פארק או חצר אחורית גדולה היא אידיאלית.
 • 2. משיכת חבל:
  משיכת חבל יכולה להיות משחק חוצות מרתק עבור כלבים גדולים, אבל חשוב לקבוע גבולות וכללים ברורים כדי להבטיח בטיחות. השתמש בחבל חזק ועמיד או צעצוע משיכה שיכול לעמוד בחוזקם. זכור לתת לכלב שלך לנצח מדי פעם כדי להשאיר אותו מאורס ונלהב. עם זאת, שימו לב לכל סימן של תוקפנות או שמירה על משאבים, מכיוון שמשחק זה יכול לעורר התנהגויות אלו אצל כלבים מסוימים.
 • 3. קורסי זריזות:
  קורסי זריזות בחוץ יכולים להיות דרך נפלאה לאתגר את הכלב הגדול שלך הן פיזית והן נפשית. מסלולים אלה מורכבים בדרך כלל ממכשולים כגון קפיצות, מנהרות ומוטות אריגה. עם זאת, חשוב להתחיל בקורסים למתחילים ולהתקדם בהדרגה למתקדמים יותר ככל שהכלב שלך הופך נוח ומיומן יותר. תעדיפו תמיד את בטיחות הכלב שלכם והתייעצו עם איש מקצוע במידת הצורך.

 

קבוצה של כלבים גדולים שמשחקים להביא בפארק
קבוצה של כלבים גדולים שמשחקים להביא בפארק

"האם משחקי עשה זאת בעצמך יכולים להיות המפתח לכלב גדול ומאושר?"

משחקי עשה זאת בעצמך אכן יכולים להיות המפתח לכלב גדול ומאושר, מכיוון שהם מציעים הזדמנות ייחודית ליצירתיות והתאמה אישית. על ידי שימוש בפריטים ביתיים יומיומיים וקצת דמיון, אתה יכול ליצור משחקים מרתקים הנותנים מענה ספציפית לצרכים והעדפות של הכלב שלך. הנה כמה רעיונות שיעזרו לך להתחיל:

 • 1. צעצועי פאזל:
  יצירת צעצועי פאזל תוצרת בית יכולה לספק גירוי נפשי לכלב הגדול שלך. השתמשו בבקבוק פלסטיק וחתכו בו חורים, ולאחר מכן מלאו אותו בפינוקים או אוכל. הכלב שלך יצטרך להבין איך לתפעל את הבקבוק כדי לאחזר את הפינוקים, לשמור אותם מאורסים ומבדר. אתה יכול גם להשתמש בכדורי טניס ישנים ולחתוך בהם חריץ קטן כדי להסתיר פינוקים בפנים, ולאתגר את הכלב שלך להבין איך להגיע לתגמול.
 • 2. מסלול מכשולים עשה זאת בעצמך:
  בניית מסלול מכשולים עשה זאת בעצמך בחצר הבית שלך יכולה להיות פרויקט מהנה ומתגמל גם לך וגם לכלב הגדול שלך. השתמש בפריטים כגון חישוקי הולה, קונוסים וצינורות PVC כדי ליצור קפיצות, מנהרות ומוטות אריגה. זה לא רק מספק פעילות גופנית אלא גם משפר את הקואורדינציה והזריזות של הכלב שלך. זכור להתחיל עם מכשולים קלים ובהדרגה להגביר את הקושי ככל שהכלב שלך הופך להיות מיומן יותר.
 • 3. מחבואים:
  לכלבים גדולים יש חוש ריח חד, מה שהופך את המחבואים למשחק עשה זאת בעצמך מצוין. הסתיר פינוקים או צעצועים בבית או בחצר ועודדו את הכלב למצוא אותם. אתה יכול גם להסתיר את עצמך ולקרוא בשמו של הכלב שלך כדי להפוך אותו למשחק אינטראקטיבי יותר. זה לא רק מפעיל את החושים שלהם אלא גם מחזק את הקשר בינך לבין חברך הפרוותי.

 

אפשרויות משחקי כלבים גדולים:

משחק סוג משוער. מחיר (ILS) מקום
קונג פאזל אינטראקטיבי 91.82 חנות מקוונת/בעלי חיים
כלב פגוש בחוץ 45.91 חנות לחיות מחמד
משיכת חבל אינטראקטיבי 0 בחוץ
מחבואים אינטראקטיבי 0 בפנים בחוץ

בין אם הכלב הגדול שלך חובב פאזלים מעוררי נפש או מעדיף משחקים מרתקים פיזית, חשוב לבחור פעילויות העונות על צרכיו הייחודיים. זכרו, המטרה היא לספק להם שילוב מאוזן של גירוי נפשי ופיזי תוך הבטחת בטיחותם. אז למה לחכות? הגיע הזמן להפוך את זמן המשחק של הכלב הגדול שלך למרגש יותר ומהנה יותר!

תפריט נגישות