כללי

חידוש אמבטיה מחיר שיפתיע אתכם !

Kpyv4ueum2

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

שום דבר יחליף את ההרגשה המרגיעה של אמבט קצף כדי להירגע אחרי יום תובעני. אבל, אתם צריכים שהאמבטיה שלכם תהיה ללא רבב כדי שאתם באמת תוכל ולהתפנק. המפלט השליו שלכם יכול להפוך במהירות לסיוט בגלל חלודה, לכלוך וסדקים, ובכל זאת רבים מאיתנו דוחים את הנדרש כי לא יודעים מה הוא חידוש אמבטיה מחיר מומלץ. ישנו פתרון לחידוש אמבטיה שיתאים לצרכים שלכם מבחינת זמן, כסף ואורח חיים, בין אם אתם מתמודדים עם כתמי חלודה קטנים או בעיה גדולה יותר. 

חידוש אמבטיה מחיר ואיך זה נעשה?

לפני שאתם בודקים עבור חידוש אמבטיה מחיר, מומלץ להבין אילו אפשרויות עומדות לרשותכם. אחת הדרכים היא ציפוי מחדש של האמבטיה שזה הוא הליך ממש פשוט. מומחה ממלא סדקים ונקודות פגומות על פני האמבט, משייף אותו, ולאחר מכן מורח שכבות של פריימר וצבע לפני ליטוש פעם אחרונה. מכיוון שהציפוי מחדש של האמבטיה מעדכן בעיקר את המראה, זה בדרך כלל פתרון זמני.

האם זה מתאים לאמבט שלכם?

ציפוי מחודש הוא אלטרנטיבה טובה אם האמבטיה הנוכחית שלכם במצב די טוב אבל יש מעט כתמים, שריטות או פגמים אחרים על המשטח.  חידוש ציפוי אמבטיות אקרילי הוא גם אופציה, בתנאי שאין בעיות גדולות הדורשות תיקון מסיבי. יתרונות:

האפשרות הזולה ביותר עבור שיפוץ אמבטיות היא ציפוי מחדש. התהליך משתלם במיוחד מבחינה כלכלית ומהיר. 

מה זה הלבשת אמבטיה?

הלבשת אמבטיה היא רק עותק אקרילי של האמבטיה הנוכחית שלכם. עם זאת, אתם יכולים לשנות את הצבע והסגנון של האמבטיה, וההתקנה היא לא מורכבת כלל. למעשה, מומחים מתאימים את ההלבשה על האמבטיה הקיימת ומשתמשים בדבק חזק כדי לחבר אותה לצמיתות למקום. יל מקחת את כל המידות באופן מדויק כדי ליצור את ההלבשה המתאימה לאמבטיה שלכם. כמו כן,לא תוכלו להשתמש באמבטיה עד שהדבק לא יתייבש סופית. 

הלבשה זו יכולה להיות הבחירה האידיאלית אם האמבט שלכם ראה ימים טובים יותר וחידוש ציפוי פשוט לא יציל אותה.

האם אתם פתוחים למהפך כולל בחדר האמבטיה?

ישנם מקרים בהם לא הלבשה ולא ציפוי לא יכולים להציל את מצב האמבטיה הישנה שלכם. זה הזמן לברר לגבי חידוש אמבטיה מחיר, כי האלטרנטיבה בנסיבות מסוימות  היא להמיר את האמבטיה שלכם למקלחת. ישנם מקרים שבהם יש צורך להחליף את האמבטיה שלך כי היא כבר לא ניתנת להצלה.

החלפת אמבטיה מלאה היא אלטרנטיבה נוספת למחשבה, בין אם האמבטיה שלכם פשוט חלודה ובעלת כתמים או שגרוע מזה, בעלת שברים וסדקים. תהלי זה דורש פירוק והתקנת אמבטיה חדשה. גישה זו כרוכה בדרך כלל בהסרת אריחי קיר, אשר עשויה לחייב תיקוני טיח. יש לעדכן את פתח הניקוז, לוודא כי המידות תואמות. 

זה הגיוני לקחת על עצמכם עבודה גדולה כגון החלפת האמבטיה לחלוטין, אם יש לכם את הזמן והמשאבים לעשות זאת. אתם יכולים לשנות לחלוטין את האמבטיה הנוכחית שלכם, ובמקום לקבל פתרון זמני, תתחדשו באמבטיה מודרנית.

אם אתם עדיין לא החלטתם האם אתם מעוניינים בחידוש הציפוי באמבטיה שלכם, התקנת הלבשה או החלפת האמבטיה לחלוטים לאחת חדשה, תוכלו להתייעץ עם מומחים בתחום. תותי אמבטיות ישחו להסייע לכם בהתאמת הפתרון המתאים ביותר עבורכם, וכמובן לעזור לכם בביצוע העבודה באופן מקצועי ואיכותי.

תפריט נגישות