חנות פרחים

אילו פרחים לגינה הכי כדאי לכם לגדל

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

פרחים בגינה יפים למראה, אבל הם יכולים גם להיות כאב לגידול. הם דורשים הרבה טיפול ותשומת לב, ולכן נחמד שיש צמח שיוכל לטפל בהם עבורכם.

ישנם כל כך הרבה סוגים שונים של פרחים שאפשר לבחור מהם בעת שתילת גינה. זה עושה את זה חשוב עבור גננים להבין את הצרכים וההעדפות של הצמחים שלהם.

במאמר זה נסביר לכם על איזה פרחים הכי כדאי לכם לגדל ועוד על הסוגים השונים שלהם.

איזה הכי עדיפים

השאלה מה עדיף פרחי גן לגידול היא סובייקטיבית ביותר. יש אנשים שמעדיפים ורדים, בעוד שאחרים אוהבים חינניות. הכל תלוי באקלים ובהעדפות של הגנן.

להלן רשימה של פרחי גן שונים שלכל אחד מהם תכונות ושימושים ייחודיים משלו:

  • חינניות - פרחים אלה פופולריים בשל פריחתם הממושכת ויכולת התפשטותם המהירה. יש להם גם ריח מתוק המושלם למשיכת דבורים ופרפרים.
  • ציפורני חתול - פרחים אלו ידועים ביכולתם להדוף חרקים, מה שהופך אותם לאידיאליים לגידול באזורים עם רמות גבוהות של פעילות מזיקים. הם גם מייצרים פרחים צהובים יפהפיים בשפע שיכולים לשמש כגזרים או סידורי פרחים מיובשים.
  • תותים - צמחים אלו מייצרים פריחה ריחנית שיכולה לשמש כגזרים או סידורי פרחים מיובשים, כמו גם פירות יער טעימים שניתן לאכול טריים או להכין מהם ריבות, סירופים, גלידה, ועוד.

מה חשוב לדעת לפני שאתם קונים פרחים לגינה

פרחי גינה הם דרך מצוינת להוסיף צבע ויופי לגינה שלכם, אבל כדאי לדעת איזה סוג של פרחים אתם רוצים לפני שאתם רוכשים אותם. ישנם סוגים מסוימים של פרחים שקשה יותר מאחרים לגדל, אז וודאו שאתם יודעים איזה סוג פרח מתאים לאדמה ולאקלים שלכם לפני רכישתם.

חשוב שכשאתם שותלים את פרחי הגינה שלכם יהיה להם מספיק מקום להתפשט ולגדול מבלי להיות צפופים מדי או שיש להם בעיה עם מזיקים.

תפריט נגישות