אבטחת מידע

איך ללמוד סייבר לבד - מדריך בקצב עצמי

איך ללמוד סייבר Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

אבטחת סייבר הוא תחום צומח שדורש מאנשים את הידע והמיומנויות להגן על עצמם, על הארגונים שלהם ועל הלקוחות שלהם. התחום מתפתח כל הזמן ונעשה מורכב יותר עם עליית פשעי הסייבר. זה מקשה על אנשים להתעדכן בטרנדים וההתפתחויות האחרונות בענף.

אבל אתם לא צריכים להיות מומחים באבטחת סייבר כדי ללמוד איך להגן על עצמכם באינטרנט. כדי ללמוד סייבר, ראשית עלינו לזהות מה אנו רוצים ללמוד. לאחר מכן, החליטו על סוג הסייבר שברצונכם ללמוד ולמקד את הזמן והאנרגיה שלכם ללימוד נכון.

להלן כמה טיפים על איך ללמוד סייבר לבד -

  • הכירו את טקטיקות ההאקרים הנפוצות - פישינג, הנדסה חברתית, תוכנות כופר.
  • הבינו כיצד המחשב שלכם עובד - מערכת הפעלה, תוכנת אנטי וירוס, חומות אש.

כמו כן, כדאי שתתחילו לשאול את החברים ובני המשפחה שלכם לגבי המידע שאתם צריכים לדעת. אולי הם יוכלו לעזור לכם עם היסודות של בטיחות סייבר וכיצד להישאר בטוחים באינטרנט. אם הם לא יכולים לעזור לכם, ישנם משאבים מקוונים רבים שיכולים לתת לכם מידע נוסף על איך ללמוד סייבר לבד.

איך ללמוד סייבר לבד - המקומות הבטוחים ביותר ללימוד סייבר

יש הרבה מקומות בעולם שבהם בטוח ללמוד סייבר. אם אתם מחפשים מקום ללמוד איך לפרוץ בתחום הסייבר, אז אתם יכולים לבחור מבין המקומות האלו.

המקומות הבטוחים ביותר ללימוד סייבר להלן:

  • האקרספייס - האקרספייס הוא מרחב פיזי שבו אנשים שחולקים עניין במחשבים וטכנולוגיה יכולים להתאסף, להתרועע ולשתף פעולה בפרויקטים. חלק ממרחבי האקרים מציעים גם שיעורים בנושאים כמו פריצה או אבטחה אלקטרונית.
  • ספרייה - ספריות מציעות מספר משאבים ללמידה על אבטחת סייבר, כולל ספרים, כתבי עת, סרטונים ועוד שיכולים לעזור לכם להבין איך האינטרנט עובד ולהגן על הנתונים שלכם מפני האקרים.

תפריט נגישות