כללי

אורטופד מומלץ ברחובות - מידע על טיפול אורטופדי ברחובות

Orthopedics

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

אורתופדיה היא תחום ברפואה שמתמחה במערכת השלד והשרירים בגוף. בין היתר, האורתופד מתרגל ומטפל בבעיות של עצמות, מפרקים, רצועות, גידים ועצבים. לדוגמה, אורתופדים הם המומחים אליהם יש לפנות במקרה של כאבי גב או ברכיים, עצמות שנשברו, שרירים כואבים, רצועות שנקרעו, שחיקה בעצמות או בסחוסים, מחלות מפרקים כרוניות, אוסטיאופורוזיס ועוד.

מומלץ לפנות אל אורתופד מומחה כאשר קיים סבל וכאבים מכאבים בעצמות או בשרירים כתוצאה מנפילה, תאונת דרכים או תאונת ספורט. את האורתופד יש לבחור לפי תת ההתמחות שלו - כמו ניתוחי החלפת מפרקים, ניתוחי ברכיים, ניתוחי כף יד, כף רגל, קרסול וניתוחים בעמוד השדרה. חשוב לפנות בזמן כדי לקבל אבחון וטיפול ולמנוע פגיעה קשה יותר בתפקוד השגרתי היומיומי.

מחפשים רופא אורטופד ברחובות?

במדריכים ואינדקסים שונים המאגדים רופאים ומרפאות ברחובות, ניתן למצוא מגוון רחב של רופאים אורטופדים מומלצים ברחובות עם עשרות או מאות חוות דעת של מטופלים אמיתיים. אם אתם מעוניינים לאתר רופא אורטופד מומלץ או רופא אורטופד על פי העדפות ספציפיות, תוכלו לצמצם את החיפוש לפי אזורים בארץ, שפת הרופא, מין הרופא, קופות חולים או חברות ביטוח שהרופא עובד עימן. ניתן לסנן גם לפי בתי חולים בהם עובד הרופא ועוד.

לחלופין, מה שלדעתנו אפילו יותר מומלץ כדי ליצור קשר עם אורתופדים מומחים הוא פשוט ליצור קשר ולהתייעץ עם מרפאת "צעד צעד", שהיא ממרפאות הפיזיותרפיה המובילות ברחובות, ובאותה הזדמנות תוכלו גם לקבל מידע על הרקע המקצועי של צוות המרפאה.
 

שאלות נפוצות

איך ניתן למצוא רופאים מומחים באורתופדיה ברחובות שעובדים עם חברת ביטוח מסוימת?

כדי למצוא רופאים אורתופדים בעלי הסדר עם חברת הביטוח שלכם, יש להיכנס אל אינדקס רופאים אורתופדיים כזה או אחר, ולבחור את חברת הביטוח שלך מתוך רשימת הקופות/הביטוחים וללחוץ על הכפתור "חיפוש".

איך אני יכול למצוא רופאים מומחים באורתופדיה ברחובות שדוברים את השפה שלי?

באופן דומה, באינדקס של רופאים - כדי למצוא רופאים אורתופדים ברחובות המדברים בשפה מסוימת, יש לבחור את השפה הרצויה בטבלת "סינונים נוספים" וללחוץ על הכפתור "חיפוש".

כיצד אני יכול למצוא רופאים אורתופדים המציעים שירות מקוון (ייעוץ וירטואלי)?

רופאים אורתופדים הזמינים לשירות מקוון זהו שירות שניתן לקבל דרך קופות החולים. לחלופין ניתן להתחיל טיפול אצל אורתופד פרטי ופשוט לבקש את פרטי הקשר שלו למקרה הצורך.

כיצד ניתן לאתר רופאים אורתופדים ברחובות במיקום מסוים?

כמובן שתוכלו לחפש בגוגל "רופא אורתופדי ברחובות" אבל לדעתנו הרבה יותר קל לגלוש לאתר של "צעד צעד" ולהתייעץ לגבי אורטופד מומלץ ברחובות: https://tzaadtzaad.co.il 

איך ניתן ליצור קשר או לתאם תור/פגישה עם רופאים אורתופדים ברחובות?

באתר medreviews.co.il ניתן ליצור קשר עם רופאי אורתופדיה ברחובות במספר דרכים: ניתן לשלוח פנייה מכוונת דרך טופס "צור קשר" בעמוד של הרופאים האורתופדים, אפשר גם לשלוח פנייה באמצעות WHATSAPP על ידי לחיצה על כפתור " שליחת  WHATSAPPבעמוד נותני השירות או להתקשר למספר הטלפון שמופיע בעמוד של הרופאים האורתופדים.

 

תפריט נגישות