יוצרות כותבות על עצמן

טל רבינוביץ'

 

חזרה למדור

"יוצרות כותבות על עצמן"

 

 

עוד ב"הדרך למעלה":

סדנאות אינטראקטיביות:

בסגנון "מבחן עצמי"

ארועים וכנסים

ספר חדש

 

"דוצי ושני שומרים"

טל רבינוביץ' (ילידת 6691).

 

את ספרי "כלה ונחרצה" - רומן אוטוביוגראפי, החלטתי לכתוב ביום בו הצלחתי להימלט מביתי הירושלמי עם שלושת בניי אל מקלט לנשים מוכות. אז, עוד לא ידעתי לאיזו עיר אגיע, כמה זמן אשהה במעון ומה צופן לנו העתיד. אך היטב ידעתי כי אני עושה את הדבר הנכון!

 

כעבור כארבע וחצי שנים של התמודדות קשה ביותר מול ממסד אטום וחסר מקצועיות בנוסף לקשיים הכלכליים, החברתיים ועמידה בפני אדם אלים -  הצלחתי להתגרש מהאיש אותו אני מכנה בספרי "חורש רעתי". באותו היום ידעתי כי הסיפור תם וכי עליי להתחיל בכתיבתו!

 

זמן קצר לאחר מכן התיישבתי למלאכה. תהליך הכתיבה היה ארוך, מורכב ובעיקר מרפא. כעבור שלוש שנים הסתיים המסע, וכתב היד עבר אל הוצאת ספרית הפועלים - הקיבוץ המאוחד.

 

קדמו ל"כלה ונחרצה", שני ספרי ילדים אשר ראו אור בהוצאת "דני ספרים": "בנגורו הקנגורו", ו"מה אוכלים הדגים". את האחרון כתבתי כשהייתי בשמירת הריון עם בניי התאומים בתוך בית החולים "משגב לדך" - וזו גם התקופה בה התחלתי לכתוב.

ספר הילדים "ניעור", ראה אור השנה (3002), בהוצאת "קרטוב".

 

כיום, אני מלמדת במשרה מלאה בבית ספר תיכון לחינוך מיוחד, (התמחותי בהוראת אנגלית לליקויי למידה - מ.א. מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים), מרצה בנושאים הקשורים לאלימות במשפחה (בפני מגוון קהלים - לרבות שוטרים, סטודנטים), מופיעה עם ספרי הילדים במסגרת "מפגש עם סופרת" (מוכרת מטעם 'אמנות לעם'), שוקדת על כתיבת הרומן החברתי הבא, והחשוב מכל - מגדלת את שלושת בניי - אהוביי.

 

הנכם מוזמנים לאתר באתרי: http://www.tal-tales.israel.net וכמובן לקרא את ספרי: "כלה ונחרצה". 

 

רוצה להופיע במדור זה? אם את אישה יוצרת, שילחי לנו מייל עם תמונה שלך ו- 002 מילה על עצמך.

__________________________________________________________