ריפוי קוונטי-מיידי

מאת:  מאיה ברש

(פרק מספר " הכח שבמחשבה", כל הזכויות שמורות למאיה ברש)

 

 

עוד:

המסע המקודש לעצמי

הארה

 

 

פניני השראה

מיניות מקודשת

מהפיכה במיטה

נשים בשינוי

נשים מתבוננות בעצמן

מקדש מעט

 

 

תרומת הטיפול הפמיניסטי

חתולה על גג פח לוהט

פרפרים

כבוד עצמי

 

 זהו מסע הכרות ואחריות אל תוך גופינו-נפשנו-ומחשבותנו, אל אותם מקורות ניסתרים וכוחות אשר שמורים בתוך מרתפי התודעה שלנו ומצויים תמיד בעבורינו במצבי חרום וביומיום ויוצרים, ניסים.

 

יש מסע ותהליך החלמה!! אך היום קיימות בעבורנו איכות של "תדרים אנרגטיים" ויכולת לבצע קפיצה במחשבה  ו  ל  מ  מ  ש  ה! ומרגע שהאדם לוקח אחריות על הבראתו  -  אושרו  -  יעודו  -   הדבר מיתממש.

 

המסר הינו "אתה חזק – אתה יכול – אתה יודע" ומביא לנס מיידי תוך דילוג על השלבים אשר הורגלנו בהם ומיתוך רמת מודעות שונה.זהו ריפוי מיידי  -  ספונטני, אין איש – או מטפל – או אוהב אשר יכול לעשות זאת בעבורך.   "רק אתה יכול"!!!

 

השילוב של גוף-נפש-רוח-נשמה יוצר איזון וכל סטיה מלמדת ומשקפת לנו שמשהו אינו תקין, משהו לקוי "בדרך" או "במסע" שבו מיתנהלים חיינו-גפנו-מחשבותינו-רגשותנו, יש ליזכור שלגוף    כ  מ  מ  מ  ש   יש את זרם התודעה שהינו רצף של מחשבות, רצונות, חלומות, רגשות, מאוויים שחולפים לו במוח בקצב מסחרר ויש לו את היכולת הבלתי מוגבלת לאפשר לנו כל סוג של ריפוי,כל השתוקקות של הנפש וכל מעבר מ"רגש"  ל-"רגש" ללא הגבלה כל שהיא.

 

זוהי דרך "ההיזכרות"  במה שידענו וביכולות הבלתי מוגבלות שלנו, אין הדבר נילמד עתה  זוהי  "הידיעה" שנימצאת בנו עוד בטרם נולדנו וכעת אין צורך בדבר רק להזכיר לכל תא ותא את חוסר ההגבלה ואת היכולת כמממש. לאפשר את התנאים לידע זה להגיע להכרה, להשתחרר ממהכרה הכוזבת, מדעות שהוטמעו בנו או שהטמענו בעצמנו, ממצבי נפש מלאכותיים ומאי היזדהות, כך נאפשר לפוטנציאל הגלום ליפרוח ולעשות תהליך של שינוי מהותי –טרנספורמציה ולצאת ממעגל הקסמיפ של סבל ותהייה.

 

כשנתבונן ברצף/זרם  התודעהשחולף לנו במוח נזהה תמיד שבין מחשבה למחשבה, בין רגש לרגש, בין תחושה לתחושה, בין מישפט למישפט, בין תחושה לרצון או כל וואריאציה אחרת  - יווצר    פ  ע  ר   קטן, מירווח של הפוגה של כלום של ריק,

ושם בדיוק שם בפער של השקט הזה יושב "הטבע האמיתי של התודעה" שם מצויה האינטלגנציה או הידע האין-סופי שמצוי בכל תא מתאי גופינו ובכל סליל של  d.n.a. וכמו בתוך כל מולקולה אותו  "אוצר" מצוי בכל  זה ויש לו את היכולת להשפיע ולשנות כל אספקט בחיים שלנו. בפער הזה יש את היכולת לזהות ולממש  כל דבר שנירצה ונהייה מודעים לו כלומר שרק במצב של מודעות אפשר להפעיל את נקודת הקסם הזו לטובתנו למטרת בריאות, שפע, אהבה, תהליכי מודעות גבוהים, הארה, אושר, שקט פנימי עמוק, שלווה..........ובאופן מיידי.

 

צריך רק להיות נוכח בשקט של בין המחשבות.........-רגשות.......

כך שהכל תלוי בנו, ביכולות שלנו שכמובן אפשר ורצוי לפתח אותם ובעוצמת הרצון לאפשר למקום הזה להתרחש בתכינו, להיות שם להיתבוננן בשקט ללא רצון – רק להיות בהוויה.

הפסיכולוג הנודע  אברהם מאסלו היתמקד במחקריו אחרי האספקט החיובי של האדם וכך הוא תאר את חווית ההתנסות  כ-"הפוגה זו שבשקט שבין המחשבות". הוא ממשיך לדווח שהיו אלה רגעים של אושר טהור וחיובי כאש כל הספקות, כל הפחדים, הניפרדות נעלמו, כל החולשות והשיפוט נעלם קיימת רק חווית האיחוד (כמו בהארה) אני ממשיך אברהם מאסלו מצוי בתוך החוויה ולא כצופה בה מבחוץ. 

 

ההפוגות בדרך כלל בהתחלה מאוד קצרות ומאוד רצוי להאריך את משך הזמן שאנחנו שוהים בו כך מאפשר תהליך של טרנספורמציה והיתעוררות רוחנית ומודעת כמו כמובן לאפשר לכל סוג של ריפוי במצב הזה שמיתרחש כבמטה קסם באופן מיידי.

 

מיפגש מסוג זה עם הטבע האמיתי עשוי ומשנה את ההסתכלות שלנו על החיים מקצה לקצה!!!

 

מאסלו מתעד 2 מטופלים שלו עם דיכאון ונטיה להיתאבדות והשני עם התקפי חרדה עזים כאשר ניכנסו למצב של "הריק" השקט של בין המחשבות.רגשות..... שהם נירפאו באופן מיידי-ספונטני ומוחלט.

 

ואף אני חוויתי עם מטופלי שינויים דרמטיים שהיתרחשו באופן ספונטני ומיידי כאשר הם מצויים בשקט הפנימי, בהוויה של וויתור על דפוסים ישנים ואמונות ישנות שלא משרתות עוד. ואז הם מיתמלאים שימחה עמוקה מן סוג של שקט עמוק והרפייה מיתמלאים כוחות חדשים ועמוקים, ביטחון רב על ההישתחררות ועל הידיעה שלא עוד משועבדים ומכורים להרגלים הישנים.

 

כאשר אנו חושבים שהדברים בחיינו קבועים ומוחלטים זה יכול לשתק אותנו וכך מונעים מעצמנו את האפשרות להישתנות, להיות גמישים באופיינו ולתת לשינויים להיתרחש   ללא    פ ח  ד  - ללא התקבעות מהאי ידיעה ומהטבע הארעי והמשתנה של היקום ושל חיינו.

 _____________________________

הכותבת: מאיה ברש  -  טראנס מדיום

 ייעוץ אישי הדרכה והכוונה. ריפוי קוונטי- רפואת תדרים. תיעול ישיר של תדרים אנרגטיים-קוסמיים היוצרים שינוי תודעתי, פתיחת חסימות וריפוי. כלים ליצירת מציאות. קבוצת מדיטציה והנחיה. ריפוי ומודעות דרך ציור.

058-365990

Maya-bar@inter.net.i

 

  בואי לדבר על זה בפורום פמיניזם ושיוויון
____________________________________________________