איך נפטרים מנכס?

 

מאת: שרונה פומס

 

 

עוד על פנג שוואי:

כוחם של המים

חוכמת העיתוי

טקס טיהור דאואיסטי

פנג שוואי ומודעות עצמית

פנג שוואי - האם אופנה חולפת?

איך מעצימים את השפע?

מהפך אנרגטי ביקום?

פנג שוואי ועיצוב הסביבה הביתית

פנג שוואי והגורל שלנו

שאלה של צבע

קריירה ואבטלה עפ"י פנג שוואי

מעבדות לחירות

אקווריום או מפל מיים

רפאי את חייך עם פנג שוואי

איך מנטרלים אנרגיות שליליות

אהבה זוגיות ורומנטיקה

שנת הקוף

איך נפטרים מנכס

גלגל המזלות  והסקס שלך

מהפך אנרגטי ביקום?

פנג שוואי ועיצוב הסביבה הביתית

פנג שוואי והגורל שלנו

שאלה של צבע

רפאי את חייך עם פנג שוואי

היכן למקם מיטה?

פנג שוואי בחדר הילדים

פנג שוואי ואהבה

הכנת השטח לקשר חדש

 

הנכס שלכם מחכה מזה חודשים רבים לקונה? (...האמת שכמעט התייאשתם) אתם מצפים בכיליון ששוק הנדל'ן יתאושש? לגזירות כלכליות חדשות שיקבעו את עתיד מגורכם?

 

אתה בוודאי מכיר  את המשפטים  השגורים בפינו אודות  שוק הנדל'ן בארץ . זה הולך ככה: מצב הנדל'ן חלש ביותר. שפע של דירות חדשות למכירה מעמידות את הקבלנים בפני תחרות מאתגרת ובעיות נזילות, דירות יד שנייה מוצעות לשוק ומחכות זמן רב לקונים ומי שיוצא נשכר הוא בעל הממון והרצון לרכוש דירה ...ובאמת כמה  כאלה יש במצב הכלכלי השורר היום?

 

עצתי החמה-  אל תאמין למה שקראת  או אמרו לך, זה מאוד נוח לא לקחת אחריות ולהאשים את ראש הממשלה, שר האוצר, המצב, המיקום, את עצמך  וכד'.  בידי כל אדם היכולת להיות בצד המוכר מבחינה סטטיסטית, שהוא דרך אגב גבוה הרבה יותר מהאחוזים שאינם מוכרים.

 

מסתבר שיש עוד פתרונות קלים ליישום ויעילים בצורה משמעותית.

אז למה לא לנסות?

 

חברת "המילטון", חברת הנדל'ן הגדולה ביותר באנגליה, חברה מאוד מכובדת המעסיקה אנשים מאוד רציניים עם "רגליים העומדות היטב"  על כל קרקע כמעט המוצעת למכירה, מעסיקה יועץ פנג שואי המייעץ ללקוחות המכובדים של החברה  באיזה דירה יש פנג שואי טוב, כדי שייקנו או  ישכירו אותו לכל דורש  ולו בשל העובדה שהם  מצאו שקנייה של נכס שעשו בו פנג שואי נמכר בקלות רבה יותר מנכס שלא עשו בו. ...ולמה זה?

 

מסתבר שלכל מבנה יש אנרגיות שעל פי רוב אינן נראות בעין אך השפעתן רבת עוצמה. על פי תאריך הלידה של המבנה, מיקומו בסביבה, מיקום החדרים בו, מיקום דלת הכניסה, מיקום הפתחים בבית (חלונות ודלתות פנימיות)  עיצוב החללים הפנימיים  המעטפת החיצונית ועוד ניתן דעת איזו אנרגיה קיימת בו.

 

האם אנרגיה של שפע, בריאות זוגיות והצלחה או חלילה אנרגיה של מחלות קשות, פיטורין, בעיות כלכליות, גירושין ושאר מרעין ( או מאתגרין –אם נסתכל על זה מההיבט הרוחני). אנשים באופן מיידי בצורה לא מודעת נמשכים למקום שיש בו אנרגיה טובה.

 

לצורך מאמר זה,  בחרתי להתמקד בדירות יד שניה המשלבות את האנרגיות של האדם (המוכר) יחד עם האנרגיות של המבנה מה שהופך את התהליך מורכב אף יותר.

 

לפני תהליך המכירה מומלץ לך לקחת יועץ כדי לעשות לנכס העומד להימכר פנג שואי...כן כן..אפילו אם אתה עובר  למקום חדש ...דף חדש הסיבה היא פשוטה

אתה נושא  עימך את ביתך לכל מקום אליו תלך...כמו הצב.

מוטב לאתר ולנטרל בו אנרגיות בעייתיות,  לדעת מה עובד או לא עובד בחייך ושל שאר בני ביתך, להיפרד יפה מזיכרונות העבר הטובים יותר או פחות כדי לפנות מקום למשהו חדש.

 

לפני שאציע טיפים למכירת נכס חשוב לדעת  שהם אינם מהווים תחליף לפנג שואי מקצועי המכניס קלות וזרימה לנכס , בודק מה הוא התאריך האידיאלי למכירה

וחשוב לא פחות-  אף עשוי לתת לך כלים נפלאים למצוא נכס מוצלח יותר מהקודם.

 

להלן טיפים שיסייעו לך למכור נכס:

 

1.       ראשית  לוודא האם באמת, עם יד על הלב, אתה מוכן להפטר מהנכס שלך, כי אז התהליך זורם יותר, לעומת,  אם אתה לא לגמרי שלם עם ההחלטה מבחינה נפשית ועוצר את המכירה בתת המודע שלך או של אחד מבני המשפחה.  סירוב תת הכרתי שלך או של  אחד מבני המשפחה עלול לעצור את תהליך המכירה.

2.        כשעוברים לבית חשוב לעגן אותו (כמו  ספינה) וכשמוכרים אותו יש להרים את העוגן. כיצד מעגנים אותו? על ידי מצפן. באמצעותו בודקים מה קורה באזורים החשובים בבית לתהליך המכירה . באזורים החשובים  משנים , מחליפים ומניעים את הספינה כדי שתצא אל דרך המכירה.    

3.        אזור השפע  הוא האזור הדרום מזרחי של הבית - רוקנו , זרקו או העבירו  עומס, בלאגן ופריטים מיותרים מהאזור הדרום מזרחי של הבית/הסלון.

4.       אזור השפע   נחלק לאזור של יין - כבדות ואיטיות  ולאזור של יאנג - פעילות ותנועה.  הוציאו   תמונות של המשפחה  ורהיטים כבדים מהקיר השמאלי של האזור הדרום מזרחי הוא האזור הייני של השפע  המקבע  את האנרגיה במקום. הניחו עציץ  בקיר הימני – האזור היאנגי של האזור הדרום מזרחי  כדי לרענן את האזור מבחינה שיווקית ולאפשר לאנרגיה של שפע מתהליך המכירה להיכנס אליכם הביתה.

5.       אזור תמיכת החברים, המשאבים,  השכנים, משרדי התיווך או מלאכי שמיים הוא האזור הצפון מערבי של הבית - זרקו או העבירו  עומס,  בלאגן, פריטים מיותרים, העבירו מהמקום רהיטים כבדים  כדי לקבל תמיכה טובה לתהליך המכירה.

6.       הניחו בקיר הימני היאנגי של האזור הצפון מערבי בבית/בסלון  כלי ממתכת או פעמון רוח עם שישה קנים חלולים ממתכת כדי להניע במקום את האנרגיה לתמיכה.

7.       העבירו לפינה הצפון מערבית  את התמונות של המשפחה , הוסיפו ריחות של שמנים ארומטיים או ריחות מאפה חמים כדי לתת תחושה של שייכות וחמימות משפחתית לקונה.

8.       מומלץ לשים את השלט למכירה באזור/בחלון הצפון מערבי של הבית. חשוב שהשלט יהיה ברור ובולט.

9.       תאורה, צבע אדום, תנועה של פעמונים או שבשבות יזמינו את הקונה להיכנס אליכם הביתה.

10.   שימו פריט בצבע אדום או נרות בקיר הדרומי של הסלון לחיזוק המוניטין של הבית.

11.   סדרו ונקו  את הגינה ופיתחו לרווחה את שביל הכניסה המוביל אל הבית.

12.   הבית עוצר אנרגיות של מריבות, תלונות ,וויכוחים ובעיות אחרות שגרמו לרצון להתפטר ממנו ...מוטב לעשות לו טיהור מקצועי כדי להכניס בבית רעננות שיווקית וכדי  לנקות את האנרגיות שחלילה לא יעברו לקונים הבאים.- מה שתעבירו הלאה   עלול לחזור אליכם.

13.   בקשו בקשה חד משמעית אך מנומסת מהיקום – למכור את הבית, לא לפני שדמיינתם כבר את בית חלומותיכם.

 

אחרי שתנקו , תסדרו, תאווררו ותקשטו אל תתפלאו אם יבואו חברים לשאול אתכם למה אתם בכלל מוכרים? מוטב להפעיל שינויים בהדרגה כדי להתרגל לרעיון המכירה של מקום שאוהבים.

  

 

כל הזכויות שמורות לשרונה פומס 2004

 

רוצים לדעת עוד על פנג שואי?

 

הכנסו לאתר

 

www.fengshuitherapy.co.il

 

_____________________

שרונה פומס היא מדריכה ויועצת בכירה בפאנג שואי , למדה את תורת הפנג שואי בלונדון (שם גרה 7 שנים) ובישראל בהנחייתם של ג'ואי יאפ ("בית הספר למצוינות של גראנד מסטר יאפ שן הי") לילאן טו, גוזף יו, קארן קינגסטון , רוג'ר גרין ואחרים. מעצבת ומייעצת לבתים ועסקים רבים בארץ ובאנגליה. מנחה ומרכזת סדנאות וקורסים במרכזים לרפואה משלימה של "שירותי בריאות כללית" 

וב"בית הספר הגבוה לפנג שואי" אשר בניהולה.

בעברה לימודים באוניברסיטת ת'א וחיפה הייתה עיתונאית ב"מעריב" וניהלה

פרויקטים תיירותיים באנגליה וגרמניה.  הופיעו כתבות ב:חיים אחרים, לאישה, מעריב,ידיעות אחרונות (מוסף 7 ימים) ערוץ 2, ועוד

לסדנאות וקורסים:

שרונה פומס: 053/922661

sharona27@bezeqint.net

__________________________

תגובות: כיתבי לנו                                      מעניין? שילחי לחברה

   
___________________________________________