האם אנו צפויים למהפך אנרגטי ביקום על פי הפנג שואי?

 

מאת: שרונה פומס

 

 

כוחם של המים

חוכמת העיתוי

טקס טיהור דאואיסטי

פנג שוואי ומודעות עצמית

פנג שוואי - האם אופנה חולפת?

איך מעצימים את השפע?

מהפך אנרגטי ביקום?

פנג שוואי ועיצוב הסביבה הביתית

פנג שוואי והגורל שלנו

שאלה של צבע

קריירה ואבטלה עפ"י פנג שוואי

מעבדות לחירות

אקווריום או מפל מיים

רפאי את חייך עם פנג שוואי

איך מנטרלים אנרגיות שליליות

אהבה זוגיות ורומנטיקה

שנת הקוף

איך נפטרים מנכס

גלגל המזלות  והסקס שלך

מהפך אנרגטי ביקום?

פנג שוואי ועיצוב הסביבה הביתית

פנג שוואי והגורל שלנו

שאלה של צבע

רפאי את חייך עם פנג שוואי

היכן למקם מיטה?

פנג שוואי בחדר הילדים

פנג שוואי ואהבה

הכנת השטח לקשר חדש

 

יועצי פנג שואי רבים, בצד הלקוחות שלהם,  ממתינים לשינוי האנרגטי הגדול הצפוי על פי הכתובים המסורתיים להתרחש ב4/2/04.

בתאריך זה אמור להיפתח עידן חדש האמור לשנות את האנרגיה במבנה הביתי או העסקי  לטוב או לרע. לכן בכוונת המיודעים לדבר לשנות את רוע הגזירה על ידי שינויים מבניים כ:העתקת דלת הכניסה, החלפת רצפות, החלפת דירה וכד' או להמתין בצפייה לימים טובים יותר. 

אך השאלה הגדולה היא מה באמת אמור לקרות, אם בכלל?

ובכן… פנג שואי עוסק ברובו באנרגיות הנראות והבלתי נראות לעין.

יש המסוגלים לחוש אותו ויש החושבים שהם מסוגלים לכך. אך התחושה היא חלק מאוד מינורי מהקונספט האנרגטי הכללי הקיים בתחום המרתק הזה שנקרא פנג שואי.

מומחים בנושא יכולים על פי נוסחאות מתמטיות מורכבות ומעמיקות לתת לאנרגיה, לה הם קוראים צ'י, אפיון מספרי מאחד עד תשע.

המספר מכיל ידע מעמיק המביא לאפיון של הצ'י על פי שני מרכיבים אנרגטים עיקריים הבונים את היקום ונקראים יין ויאנג. שני אלה נחלקים לחמישה מרכיבים הנקראים חמשת הפאזות.

מבנה אנרגטי זה מקבל אפיונים נוספים באמצעות מערכת היחסים בין הצ'י של המספר למספרים אחרים בחלל מסוים,  בין המספר למקום , בין המספר לסביבה וכד'.  

אלה יחד בונים את המבנה האנרגטי של המקום, קרי בית, משרד, קניון, עיר  או חדר ומשפיעים באופן שונה על חייו של  האדם השוהה בו על פי תאריך הלידה שלו באופן אישי.

אותו צ'י הינו דינאמי ותלויי זמן. הוא משתנה כל 20 שנה, שנה, חודש, יום או שעתיים. מעצם טיבעו הוא מביא את האדם לחיות במבנה דינאמי התומך בו להיות בתהליך של צמיחה והתפתחות בלתי פוסקת. מתברר שאף אחד מאיתנו לא יהיה בר מזל או חסר מזל כל ימי חייו.

השינויים שעובר המבנה תלויי הזמן עלולים או עשויים להשפיע על האדם לטוב או לרע. יועץ פנג שואי מקצועי אמור לצפות את השינויים הללו מבעוד מועד כדי לאפשר לאדם בו חיים ללא עליות ומורדות קיצוניות ועם זאת להיות בתהליך של השתנות.

נושא הזמן הנחשב כנושא קריטי בפנג שואי נחלק לתישעה עידנים כאשר כל עידן מחולק ל- 20 שנה בתוך מעגל  המשלים 180 שנה.  העידן הקודם, שהחל בפברואר 1984, העומד להסתיים באופן היפותטי ברביעי לפברואר 2004 נקרא עידן 7.

הוא מיוצג ע'י הבת הקטנה טואי, אזור מערב, יסוד המתכת, זהו עידן העוסק, בין היתר, בהצלחה של נשים צעירות, טכנולוגיה, מטאפיזיקה והיי טק. הצ'י של מספר  7  שהיה מבורך עד כה עלול בעידן הבא להביא לפציעות, דימומים, תאונות, הרעלות ופריצות באזור בו הוא נמצא.

העידן הבא אחריו האמור להתחיל בפברואר 2004 נקרא עידן 8. הוא מאופיין על ידי הבן הצעיר, יסוד אדמה דינאמי  ומאופיין על ידי הצלחה של בנים צעירים, למידה, התפתחות אישית ורוחנית, חקירה פנימית, עבודה, תחרות, הישגיות וקידום.

העידן הבא , עידן 9, שיחל בשנת 2024 עד 2044 מייצג את עידן התובנות וההארה הגבוהה ביותר מבחינה רוחנית.  כיוון שנושא הצ'י והזמן הקשור אליו הוא יחסי ופועל בצורה הדרגתית ומעגלית יש הטוענים, ואולי בצדק, שעידן 8 כבר כאן.

דומה הדבר לצפייה שלנו למילניום, להכנה הגדולה לזעזוע הגדול שיביא את העולם לכאוס ואולי ישבית את כל מערכת החשמל בעולם. אך המילניום עבר לשמחתנו כיום שיגרתי רגיל בהחלט. ייתכן שהזעזוע הגדול החל דה יורה עם נפילת מגדלי התאומים. 

ייתכן שכל אחד מאיתנו כבר יכול להסתכל על החיים שלו ולראות שאם חלה הרעה ביותר מתחום אחד של חייו  סימן שהבית כבר לא משרת אותו .במקרה הזה הבית יבקש איזון והתאמה לעידן החדש.

לחילופין, אם חל שינוי לטובה ביותר מתחום אחד בחייו זה סימן שאפשר להירגע ולדעת שהבית תומך בו לחיות חיים מספקים, בתוך התפיסה הכללית  הרחבה יותר של תהליך ההשתנות.

או… לחכות לפברואר 2004.

 

רוצים לדעת עוד על פנג שואי?

 

הכנסו לאתר

 

www.fengshuitherapy.co.il

 

____________________

שרונה פומס היא מדריכה ויועצת בכירה בפאנג שואי , למדה את תורת הפנג שואי בלונדון (שם גרה 7 שנים) ובישראל בהנחייתם של ג'ואי יאפ ("בית הספר למצוינות של גראנד מסטר יאפ שן הי") לילאן טו, גוזף יו, קארן קינגסטון , רוג'ר גרין ואחרים. מעצבת ומייעצת לבתים ועסקים רבים בארץ ובאנגליה. מנחה ומרכזת סדנאות וקורסים במרכזים לרפואה משלימה של "שירותי בריאות כללית" 

וב"בית הספר הגבוה לפנג שואי" אשר בניהולה.

בעברה לימודים באוניברסיטת ת'א וחיפה הייתה עיתונאית ב"מעריב" וניהלה

פרויקטים תיירותיים באנגליה וגרמניה.  הופיעו כתבות ב:חיים אחרים, לאישה, מעריב,ידיעות אחרונות (מוסף 7 ימים) ערוץ 2, ועוד

לסדנאות וקורסים:

שרונה פומס: 053/922661

sharona27@bezeqint.net

__________________________

תגובות: כיתבי לנו

   
__________________________________________