האם את מאושרת?

מאת: אורית בוקובזה


 

עוד:

ורק הכובע הירוק

פנטזיות

הביקורת

בחרתי בחיים של אי ודאות

דפי בוקר

כוחה של חשיבה נכונה

מועדון דחויים-דחויות

התנגדויות, אושר ומה שביניהם

לחולל שינויים

עושים סדר

ספירת מלאי

ציפיות זה לכריות

מהחמצה לצמיחה

למדוט בין השורות

אחווה או מלחמת אחים

החופש לבחור

קופסאות

מה ששלו - שלו, מה ששלך - שלך

מיפגש עם הילד בתוכנו

מסרים מהילדות הקמים להורגינו

לאן את חותרת

להתחבר למשאבים הפנימיים

ביקורת קטלנית

לחופש נולדה

מדריך מעשי למתגרשת

10 החוויות שכל אישה צריכה...

מהו 'אושר' עבורך? האם את יכולה לומר על עצמך כי את  אשה מאושרת באמת ? מי 'מאשר' את אושרך ומי אחראי על אושרך ?  

 

אושר, לפי תפיסתי, היא תחושה אישית ופנימית כל כך, ולכן כאשר אנו עוסקים בנושא זה ומנסים להמחיש או להסביר במילים מהו  'אושר ' עבורנו, יכולים להתקבל המילים והתיאורים כמו שמחה, כיף, הנאה, חופש, שחרור, קבלה, אהבה, נתינה, הגשמה, יצירה, דמיון, חזון, מעוף, חוזק והרשימה יכולה להתארך ולגדול בהתאם למספר האנשים שישיבו על שאלה זו. כלומר, לכל אחד ואחת יש תפיסה משלו/ה את האושר שלו/ה.

 

יחד עם זאת ניתן למצוא מכנה משותף בולט בינינו שהוא התחושה הפנימית הגורמת לנו פשוט להרגיש טוב עם עצמנו ועם סביבתנו, רגועים, שלווים, נינוחים, בזרימה עם החיים, מודרכים ומכוונים על ידי כוח גדול מאתנו, אינסופי ובלתי מוגבל. כוח אוהב ומשגיח ללא תנאי או ספק, באופן מלא ובטוח כאילו נישאים, מרחפים, עטופים וחבוקים באור וחום מלטפים, מרפאים, מזככים ומטהרים הכל ; את הכאב והצער, את המחסור והפחד. השקט נכנס והעוצמה תופסת את מקומה ומתפשטת לכל עבר, חודרת ומציפה, מרימה אותנו מעלה ומזינה, ממלאת את כול כולנו, מאזנת ומחזקת. תחושה של התעלות, התמרה, אלוהות, בריאה. תחושה של קלילות, יופי וזוהר, התרגשות גדולה והכרת תודה. 

 

האם תחושות אלו מוכרות לך? מתי הרגשת כך בפעם האחרונה? מה גורם לך להרגיש תחושות אלו ודומות להן? האם את מאפשרת לעצמך להרגיש מאושרת?

 

אני למדתי כי האושר הפנימי נמצא באישור שלי את עצמי ; מעשיי, רגשותיי והוויתי  - אף אחד לא יכול לקחת את זה ממני או להכתיב לי כיצד זה צריך להיות. האושר האישי שלי אינו תלוי באף אחד מלבדי ובאחריותי המלאה בדיוק כמו כל נושא אחר בחיי וכי אני יכולה להשיגו באם אעשה פעולות לקראת זאת.  מה את עושה על מנת לזכות בתחושות של אושר בתוכך ?

 

כאשר אני בשלום עם עצמי במקום במלחמה, כאשר אני באהבה וקבלה עצמית, אז אני מאושרת, אז אני משוחררת מהכבלים של עצמי וחופשייה לעשות כל דבר שאחפוץ לעשותו ולנסות להגשים כל דבר שארצה – ותהא התוצאה אשר תהא, מה שחשוב עבורי הוא שסמכתי על עצמי והרשתי לעצמי לנסות, לחלום, לעשות, לדעת איך זה מרגיש, לחוות את החיים ואת עצמי. להשמיע את קולי ולקחת בהם מקום.

 

כאשר אני מתמזגת עם האלוהים שלי ובתוכי, מפקידה את חיי בידיו האוהבות ומתמסרת, אז אני שלמה  ויודעת  'אושר ' מהו !

 

באהבה,

אורית בוקובזה

מאמנת אישית הוליסטית ומאסטר בהילינג אנרגטי

מלווה בתהליכי מודעות, התפתחות והעצמה אישית

8836620 - 050

www.oritor.co.il

orit123@bezeqint.net       

 

 

מעניין? שילחי לחברה                                   הגיבי על הכתבה 

 

 

_______________________________________