הרכות מרפאה

 

 

קיראי המלצה על הספר "עוצמת הרכות"

 

עוד על בריאות:

תזונה ומתח

תזונה וחיי המין

 

 

עוד ב"הדרך למעלה:

 

תרומת הטיפול הפמיניסטי

חתולה על גג פח לוהט

פרפרים

כבוד עצמי

 

  "באתי לסדנה של עוצמת הרכות בלי לדעת עליה דבר ואם אפשר לבטא במילים את החוויה שעברתי אפשר לומר שנולדתי מחדש. עם כל נענוע הרגשתי שמשהו משתחרר ממני וחיים חדשים נכנסים. הטיפול היה כמו נסיעה ברכבת הרים למקומות מופלאים עד שהגיעה לתחנת החיים הטובים והמאושרים! וכל מה שנותר לי זה לפתוח את הדלת לתמיד. תודה מכל הלב."

 "כפסיכולוג, הרושם העז שהשאירה בי עוצמת הרכות הוא היכולת שלה להגיע ישירות לרגש. הרגשתי שנעלמו כל ההגנות המילוליות והאינטלקטואליות שלי, והחוויה התרחשה. התחושות שאני חש בטיפולים אלה שונות מאוד מכל התחושות שהיו לי אי פעם בטיפולים אחרים ומשרות עלי אווירה מגוננת ואוהבת. הקצב הטבעי של עוצמת הרכות מעלה בקלות את הילד שבי, שדוכא בעבר, ועימו את השמחה והמשחק שמרפאים לעומק הגוף/נפש. מאז שבאתי ללמוד את עוצמת הרכות אני נפעם מהריפוי הדו-סטרי שמתרחש בעת ובעונה אחת אצל מטפל ומטופל – אני חש כאילו אני רוקד, כשבשרירי זורמת חיוניות."

 "יותר מכל מדהימה אותי העובדה שמאז שלמדתי את עוצמת הרכות השתנו בני משפחתי לטובה, ואפילו העובדים שלי במשרד! הנפלא ביותר הוא, שהזוגיות וגם המיניות עברו טרנספורמציה."

 מהי עוצמת הרכות

אנשים שחוו את עוצמת הרכות – שיטת ריפוי וגילוי עצמי - מעידים על תחושות וחוויות מיוחדות. המטפל מנענע בעדינות את המטופל בקצב לב-העובר (120-160 פעימות לדקה.) פעולה זו מרגיעה עמוקות את מערכת העצבים – כשם שתינוק נרגע עם נענוע טבעי זה - ויוצרת תחושת  בטחון והזנה המביאה לריפוי עמוק.

הגישה מבוססת על 2 עקרונות החיים – קצב ומים. היכן שיש חיים יש מים ותנועה. כמו כדור הארץ, אנו כ-80% מים. המים הם סוד החיים. המסר הראשון שלנו כבר ברחם היה 'לחיות זה לנוע' והקצב של עוצמת הרכות מחלחל עד עמקי נשמתנו, מרפא את גופנו ונפשנו. המים הם החומר הרך ביותר עלי אדמות אך דווקא הם ממיסים את הסלעים הנוקשים – כך גם בשעת הטיפול חסימותינו הנוקשות בגוף או בנפש נמסות בקלות. אין צורך לחיות מחדש את הטראומות שיצרו חסימות אלה, הרי זה נס ששרדנו את מכלול הטראומות בחיינו עד כה ולא מגיע לנו להיענש.

עוצמת הרכותריפוי דרך השמחה וההנאה במקום הכאב, היא שפה חדשה ולא מוכרת לדפוסים שלנו הנטועים בסבל ואשר לא פעם גורמים לנו לחפש את הכאב אף מבלי שנבחין בכך. מערכת העצבים מגיבה באופן אפקטיבי יותר להנאה מאשר לכאב.

עוצמת הרכות מביאה ריפוי בר-קיימא דווקא בגלל רכותה. חוק טבע גורס: "היכן שיש כוח, תמיד יש כוח נגד," ואנו טובים בכוחניות, גם אם היא מתישה אותנו ומונעת הישגים. לעומתה הרכות, כמים שקטים, עוקפת קונפליקטים ואנו משיגים את שרצינו, ללא מאמץ.

 

השימושים של עוצמת הרכות

*עוצמת הרכות (ע"ר) נחוצה לכולם מאחר והיא כלי רב עוצמה לריפוי מערכות יחסים. בסדנאות של עוצמת הרכות מקבל כל אדם טכניקות אותם הוא יכול ליישם עם בני משפחה, בני זוג, ילדים או עמיתים לעבודה.

*ע"ר היא כלי זמין לפתרון משברים ומצבים טראומטיים הן בחוג המשפחה והן בתחום הטיפול המקצועי. בתחום המקצועי נעזרים בה מטפלים עם אנשים הסובלים מבעיות פיסיות או נפשיות. עוצמת הרכות, באופן ייחודי, יוצרת אינטגרציה בין האספקטים

 

הפסיכולוגיים, הגופניים והרוחניים במקום להתמקד באחד מהם, דבר היוצר חוסר איזון.

*ע"ר היא אומנות הקבלה. בשעת הטיפול היא מאבחנת בקלות חסימות של המטופל והמטפל (!) וממיסה אותן ברכות אצל שניהם! עוצמת הריפוי הדו-סטרי שלה מפתיעה את הכל.

*ע"ר מאיטה את תהליך הזקנה ומחזירה את הנעורים מתוך הקצב והתנועה "המשמנים" כל מפרק וממריצים את מחזור הדם (ניתן לראות שינוי דרמטי לפני ואחרי טיפול, ועל אחת כמה וכמה אחרי סדרת טיפולים.).

*ע"ר מעוררת את הנוזלים של המערכת החיסונית בגוף, ומנקזת רעלנים ששקעו בתאינו. (החסימות שלנו מתבטאות במשקעים ביו-כימיים בגוף ואותם היא משחררת.)                

*אפקטיבית ביותר בטיפול בילדים, בטיפול בקשישים, בשיקום נפגעים.

*משחררת מתחים ומרגיעה את מערכת העצבים תוך דקות.

*משפרת קואורדינציה בין אונות המוח והגוף.

*שלמה כשיטה בפני עצמה וכן ניתנת לשילוב עם שיטות אחרות ומגבירה את עוצמתן.

עוצמת הרכות היא אחד הכלים הישירים ביותר לגילוי עצמי, לקבלה, לצמיחה ולמימוש הפוטנציאל שהבאנו עמנו לעולם ושלמענו שרדנו.

 

אודות מפתחת הגישה

טובי בראונינג, ישראלית במקור, נסעה ללונדון לפני למעלה מעשרים שנה ללמוד רפואת עצמות (אוסטיאופתיה), קרייניופתיה (רפואת גולגולת) ורפואה טבעית. היא התמחתה בלימודי גופנפש, גשטלט, פריימאל ופוסטוראל אינטגריישן ועבדה בקליניקות ברחבי העולם, לימדה והרצתה באירועים בינלאומיים. חיפושיה אחר גישה אוהבת אשר אינה כפופה לאמונה ב"תרופה מרה" ואשר תחבר את כל הרבדים האנושיים מהפסיכולוגי ועד הרוחני, הובילוה לפתח את הגישה השלמה הידועה היום בעולם כעוצמת הרכות או HOLISTIC PULSING. בשנותיה בניו זינלנד ואוסטרליה כתבה את הספר על הגישה, שתורגם לשפות שונות.

הספר בעברית, עוצמת הרכות בהוצאת מודן.

כיום בארץ ניתן להשתתף עמה בסדנאות חווייתיות, וכן ללמוד את עוצמת הרכות בקורס מעמיק להתפתחות אישית או כהכשרה מקצועית.

 

לטיפולים, קורסים מקצועיים, קליניקה לימודית

טלפון: 08-8690932 או 058-336980

      פקס : 08-8598551

אתרנו באינטרנט www.holistic-pulsing.com

דוא"ל   rakut@holistic-pulsing.com

________________________________

תגובות: כיתבי לנו

________________________________________________________