איך להתחבב על אימו של בעלך

באדיבות אתר היכרויות החצי השני ואתר כלל סיעוד – בתי אבות

 

עוד על נשים:

אישה עם סגנון

דיאטה וקניות לחג

מסע בעקבות נשים

היום בו הפסקתי לאכול

של מי הפנסיה הזאת לעזאזל?

אימהות ללא אם

כשהחפצים בבית לא מוצאים את מקומם

שובה של האינטואיציה הנשית

פתאום, באמצע החיים

המדריך לאהבה

דיינו

סדר נשים

תוספת רגישות על חשבון האגו

מי מרגיז אותך?

 משפחות רבות מכירות את התופעה הזו מקרוב וחוות מערכת יחסים מורכבת בין בת הזוג לאמו של הפרטנר, שלעיתים עלולה להשפיע על טיב הקשר הרומנטי ואף ליצור ריחוק בין האם לבנה או להפך, לייצר מתיחות בין בני הזוג.

לכן, חשוב מאוד שתזהי בזמן אם ישנה מחלוקת לא פתורה בינך לבין אמו של בן זוגך, מתיחות או קצר בתקשורת שנובע מכך שהיא לא באמת מכירה אותך ואת לא הענקת לה הזדמנות.

 

כדי לשפר את מערכת היחסים בינך לבין אמו של הפרטנר את חייבת לשתף פעולה, במיוחד אם היא באה לקראתך ומוכנה להשקיע בקשר ביניכן. זכרי שמדובר באדם קרוב וחשוב לבן זוגך ולכן חשוב מאוד שאם את חשה מאוימת או אפילו חסרת עניין תעשי בכל זאת את מירב המאמצים לשדרג את הכימיה ביניכן. יתכן מאוד שבהמשך תגלי שזוהי תחילתה של ידידות מופלאה.

הנה מספר צעדים בדרך להכרות אישית יותר בינך לבין אמו של הפרטנר:

 

צאי מהתחרות הכי חשוב לגשת לתהליך בראש פתוח. מדובר כאן באמא של בן זוגך ולא במאהבת נוספת וגם אם שניהם קרובים והוא קשור אליה יותר מדי חשוב שתזכרי שאת לא מתחרה על ליבו עם אמא שלו. אמא שלו תמיד תהיה חשובה לו ואם את חשה מודרת או לא בנוח בקרבתה או עם הקשר ההדוק ביניהם תדברי עם בן הזוג על כך ותרמזי לו בעדינות שאת חשה לא בנח. התקשורת עם בן הזוג חשובה. אל תציבי לפניו תנאים כמו למשל אם אמא שלך באה, אני לא מגיעה או תגידי לו שאמא שלו חשובה לו יותר, אלא נסי למצוא דרכים לברר את הרגשתו ולבדוק כיצד תוכלי להשתלב בחייו גם אם אמו אישה דומיננטית ותופסת חלק משמעותי בחייו.

 

פגישה אינטימית ליצירת הכרות אישית ועמוקה יותר עם אמו של הפרטנר נסי ליזום פגישה לשתיכן. חפשי תחומי עניין משותפים והציעי לה להתלוות אליך לסרט, ארוחה ואפילו לביקור במספרה. שימי לב איך בסיטואציה אינטימית היא אישה קצת אחרת ואת יכולה לראות מעבר לסטטוס הקבוע שלה כאמא של הפרטנר שלך. במעמד זה את יכולה כמובן להחמיא לבן ולדרך הגידול שלה אותו, אך נסי להתייחס אליה ואל מי שהיא. זכרי שיש לה עוד רבדים באישיות מלבד היותה אמא והיא בוודאי תשמח להכיר אותך. את יכולה על בסיס קבוע להרים לה טלפון, להתעניין בשלומה, ליזום ארוחות ולארח אותה אצלכם, כדי שתחוש שאכפת לך ממך. זכרי שגם את תצאי מרווחת מהסיפור, כיוון שתהדקי את הקשר ביניכן וגם הפרטנר שלך בוודאי ישמח על המאמץ שאת עושה כדי ליצור קרבה ביניכן.

 

מפגש פסגה בין אמהות אם אינך מוצאת שפה משותפת עם אמו של הפרטנר, אולי אמא שלך תמצא. זוהי דרך מצויינת ליצור חיבור עקיף עם אמו של הפרטנר ולמצוא על הדרך לאמא שלך חברה חדשה. נסי להפגיש ביניהן ואולי תגלי שהן בעלות תחומי עניין משותפים וזהו גם צעד ראשון בדרך למשפחה מאוחדת.

 

תקשורת משודרגת הראי שאת מתעניינת בה גם אם בפועל את לא מרימה טלפון או מבקרת על בסיס קבוע עם בן זוגך. תוכלי להעביר אליה מסרים חמים ומתחשבים דרך הפרטנר. מספיק שתגידי לו שימסור לה ד"ש או שכשהוא אצל הוריו תשאלי דרך הטלפון מה שלומם והם יבינו שאת מתעניינת. כמובן שרצוי להגיע ככל האפשר לאינטראקציה פנים מול פנים, אך במידה ואת אינך חשה עדיין בנח גם העברת מסרים היא אפשרות טובה.

 

זמן איכות לעצמם אם יש משהו שלא מומלץ לעשות ולא משנה כמה את כועסת או חשה לא בנח עם אמו של הפרטנר זה לבחור את הדרך המתחמקת ולנסות להפריד ביניהם. להפך, עלייך לזכור שאם אמו של הפרטנר משמחת אותו והוא אוהב אותה, מפגשים ביניהם יעשו לו רק טוב וישמחו אותו. לכן, אפשרי להם זמן איכות ביחד. את יכולה כמובן להציע להצטרף אבל תני להם גם את הזמן הפרטי שלהם כדי שבמקביל הם יחזקו את הקשר ביניהם.

 

לא תמיד יהיה לך קל להתמודד עם אמא של הפרטנר, אך במקרים רבים תגלי שהיא אישה נפלאה ואפילו תיהני מחברתה לא פחות מההנאה שאת מפיקה מבילוי עם הבן שלה, הפרטנר שלך ולכן תני לאם הזדמנות ולעצמך הזדמנות להכיר אותה מקרוב.

 

המאמר באדיבות אתר היכרויות החצי השני ואתר כלל סיעוד – בתי אבות

 

 

 

הגיבי לכתבה:                                               מעניין? שילחי לחברה

 

 

 

_________________________________________