פעם רציתי להיות חשפנית

מאת: תהילה. באדיבות מכון תודעה

 

 

עוד על נשים:

פתאום, באמצע החיים

המדריך לאהבה

דיינו

סדר נשים

תוספת רגישות על חשבון האגו

המוח שלו ושלה

נשים וצבא בישראל

חטאי האם

מיהו הגבר החדש?

מחשבות על השכול הלאומי

סטטוס - המניע החזק

אל תבכי ילדה

המדריך למתגרשת: לשרוד את החגים

תשעה חודשים של טירוף חושים

להתחיל מבראשית - לידה

הריון: אור שמחה ובריאות

תזונה ומתח

תזונה וחיי המין

השמנה - מחלת המאה

סעודות היופי

האם את אנורקסית?

יופי חיצוני מתחיל בפנים

מי מחזק אותי? ויטמין בי12

מעשנות ותזונה נכונה בגיל ההתבגרות

תרומת הטיפול הפמיניסטי

מי מרגיז אותך?

פעם היו לי קשיים נוראים אבל באמת נוראים בכסף, אז החלטתי שאני הולכת לעבוד בחשפנות.

 

אני צעירה יפה ואוהבת לרקוד אז חשבתי לכמה זמן אני חייבת. הלכתי למועדון בחיפה וזה הבדל גדול מהבורסה גם שם הייתי יותר בתור מועמדת למלצרית. ואפילו מהתפקיד הזה ברחתי כי שם באמת הולך בית זונות ומקבלים הרבה יותר פחות מחיפה ובחיפה בחורות מסתובבות גם עם חזייה ולא רק עם חוטיני.

 

טוב, אז רציתי לספר את החוויה שלי התקשרתי לאיזה מספר מאינטרנט לקחו אותי בערב למועדון עוד עם 3 בנות דיברתי איתם המון. וזה לא נכון שיש רק בחורות צעירות אני הכרתי מבוגרות שהמון שנים במקצוע אפילו נשואות ועם ילדים. וכל הדרך במכונית הם צחקו סיפרו סיפורים מהחיים מצחיקים והיו מאוד חמודות הם הסבירו לי על המקצוע ועל העבודה.

 

הן אמרו לי שקודם כל צריך להיות סבלני לאנשים זה מקצוע מאוד קשה. אמרו לי שצריך לרקוד על הבמה ובסוף את חייבת להוריד הכל. אבל ממש לכמה שניות. כל הכסף את מקבלת מהאנשים, ריקוד של שלוש דקות בלי להוריד חזייה עולה 20 ש"ח וריקוד של 10 דקות עולה 50 ש"ח בלי חזייה. הן כן עושות כסף אבל לא כל-כך הרבה כמו שזה נראה. והן גם עובדות קשה מסקנות היו מזיעות תמיד הולכות לחדר מתנגבות עם מפיות.

 

יש כמה חוקים בחשפנות. אסור לגבר לשלוח ידיים בתחתונים ואסור לחשפניות לגעת באיבר מין שלהם (ככה זה היה בחיפה שוב פעם אני אומרת שיש מועדונים הרבה יותר מגעילים). והן אמרו לי שאם את רוצה יש משהו מעבר וזה רק בחדר אני אמרתי לא, לא .אז הן לא אמרו לי מה זה אבל זה כנראה מין אוראלי או שלעשות ביד. הבחורות רקדו מאוד יפה. וזה לא נכון שיש להן פנים קפואות תלוי למי, איתי הן תמיד צחקו. ויש כל מני לקוחות, יש גם קבועים.

 

הייתה שם בחורה ובא עליה מישהו שילם אלף ש"ח רק שתשב לידו ותדבר איתו איזה שלוש שעות. והוא בא כל שבוע ויש כאלו המון. טוב אז אני הסתכלתי ואמרתי לעצמי שאני לא מוכנה שגברים יגעו בי ככה. אז בקשתי ממקום עבודה שלי הנוכחי שיעלו לי את המשכורת. וככה זה קרה ואני בסדר גמור, רק שלפעמים אני חושבת על בחורות ואני חושבת שהן מסכנות אני יודעת שהן עושות מה שהן רוצות, אבל זה בכל זאת משפיל. והן פשוט חלשות ואולי קשה להן ואין להן כסף.

 

יש הרבה מקרים נגיד אני בשביל הילד שלי הייתי עושה הכל. אני ממליצה לאף אחד לא לבקר את הבחורות האלו לרע הן גם אנשים.

____________________
הגיבי לכתבה:                                               מעניין? שילחי לחברה

 
 

_________________________________________