"הציץ ונפגע"

מאת: לילך רובין

עוד ב"הדרך למעלה":

"לגעת אישה"

בריאות נפשית ופיזית

סגנון ואיכות חיים

טיפים

 

 

 האם יש לי תקווה לעתיד?

פצצות מתקתקות

תרומת הטיפול הפמיניסטי

אתה משוטט ברחוב ומחכה לשעת כושר בציפייה דרוכה. כל חריץ מעורר את תחושותייך ומראה חלון, שאינו מוגף הופך ביעף לרגע של אושר.

 

עינייך החדות מביכות נץ ואתה לא מתלוצץ: זה עניין רציני עבורך לדעת שיש בתים, שלא ניבנו על עמודים. כל בית היושב על עמוד מסרס את ה"עמוד" שלך, המתעורר משנתו כשהבחנת כי אל דאגה, זו לכל היותר חצי קומה.

 

לא מעניינים אותך חיי גבר מן העבר השני רק חיי אישה. ולא, אתה לא ממש בררן בחדירה לחייהן של נשים אחרות, כשאין לך בחירה בחיים שלך.

 

מים זורמים מדליקים אותך כחבורת שוטרים הדולקת אחר ישבנך. מבט ארוך מבעד לשמשה שקופה פרוצה במעט מותיר בך תחושה כי "רק להיום" עשית משהו טוב עבורך. אם המבט הוליד זעקה מן הצד השני הרי שזהו יום טוב במיוחד עבורך, מן רגע של אושר עילאי ותחושה של הכרה בינלאומית כי "גבר" הנך.

 

מדי פעם אתה סורק שיערך ולעיתים מבקר אצל הספר הקבוע, שאינו יודע כי תספורת החג עליה עמל נולדה בכדי ליצור מישהו אחר עבורך במראה, כאילו הולידה תקווה חדשה, כדי שמלאכת הזיהוי תהיה קצת יותר קשה.

יום חול הופך לחג וערב שישי הכרזת עצמאות ואם לא הייתי אני זו מן הצד השני אלא אחרת ודאי לא הייתי צועקת לך "אותה הגברת בשינוי אדרת?".

 

עוד לא החלטתי אם אני מלאת חמלה כלפיך או שמא כועסת ואולי זה שילוב מנצח של השניים.

פעם חשבת שאתה נמצא בסט הצילומים לפרסומת של "קסטרו" והמעיל העכברי שלך נפתח לפניי כאילו סודות מדינה מתגלים ברינה. כל כך הופתעת לשמוע אותי אומרת לך באדישות: "זה מה שיש לך להראות לי?" זה לא מה שתכננת קיווית לצעקה מחרישת אוזניים שתביא אותך סוף סוף לפורקן שלא בשניים.

 

חיפשתי אותך בספרים ואתה היית שם כאילו זו הייתה ביוגרפיה שנכתבה מראש האם זו הדרך שלך להיכנס לספרי ההיסטוריה הקליניים?

 

אם תגלוש לכאן ותציץ ותמצא מכתב זה אז דע לך שהוא לא נכתב עבורך אלא לכן שודאי חוויתן בצורה זו או אחרת חדירה גברית חולנית לפרטיות.

אנא, אל נא תחשובנה כי זה לא טבעי לצווח ולחייג 100 כשצריך עזרה זכורנה תמיד כי ככל שתשמענה קול גבוה יותר, עבורם, המציצינים למינם, זה כאילו קידמתן בברכה את בואם!!!

        שילחי לנו תגובה                           מעניין? שילחי לחברה
 

 

 
____________________________________________